Firmalar

YENİLİKLERİN MARKASI

Evyap'ın 1927 yılında Erzurum'da sabun üretimiyle başlayan öyküsü bugün sabundan duş jeline, şampuandan tıraş ürünlerine, cilt bakım kremlerinden kokulu kozmetiğe, bebek bezinden diş macununa kadar birçok kategoriyle 100’ü aşkın ülkede devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

1907'DEN BUGÜNE

En son teknolojiyle tüm üretim, makine ve donanımı yenilenen KOSKA, üretim kapasitesini ve ürün kalitesini daha da arttırarak helva, tahin, pekmez, reçel, lokum ve geleneksel Türk tatlıları üretiminin yanısıra, kurduğu tam teşekküllü ve modern laboratuarda gıda mühendislerinin yoğun emekleri sonucunda, tamamen doğal tatlandırıcılar kullanarak diabetik helva, lokum, badem ezmesi ve reçel üretimini gerçekleştirmeyi başarmıştır. Sağlık Bakanlığı’nın izni ile üretimine geçilen bu diabetik ürünlerle, KOSKA dünya ve Türk gıda sanayiinde bir ilk’e de imza atmıştır.

Daha Fazla Bilgi

HER KEYFİN ÇAYI

Günümüzde değişen piyasa koşullarına göre Ofçaysan tüketicinin demlik ve poşet çaylara olan ilgisini göz önünde bulunarak tamamen hijyenik koşullarda modern teknolojiyle Türkiye’de ilk kez sağlıklı iplik poşet çayları üreterek yenilenmesini sürdürmekte, bu alanda da öncü ve lider kuruluş olma işlevini yerine getirmektedir.

Daha Fazla Bilgi

VAZGEÇİLMEZ LEZZETİNİZ

Filiz Makarna Şevkat dolu maharetli ellerin 35 yıldır hizmetindeyiz. Makarnanın iyisinden anlayan hanımlar çok iyi bilir; en lezzetli makarna Filiz’dir. Filiz 35 yıldır Türkiye’nin en kaliteli durum buğdayından yüksek teknoloji ile üretilir. Kesinlikle hamurlaşmaz, birbirine yapışmaz, her yapıldığında en mükemmel sonucu verir.

Daha Fazla Bilgi

İTALYA'NIN TERCİHİ

Makarnanın anavatanı İtalya’nın ve Dünya’nın 1 numaralı makarnası BARİLLA. Özel yetiştirilen Svevo cinsi durum buğdayı, yüksek teknoloji ile her zaman lezzetli ve tane tane...

Daha Fazla Bilgi

MEYVEDE SON SÖZ

Aroma, kurulduğu günden bu yana birçok yeniliğe imza atarak meyve suyu pazarının gelişimine önemli katkılarda bulunmuştur. Aroma, geçmişten günümüze değişmeyen kalite politikası, sağlıklı, güvenli ve lezzetli ürünleri, geleneksel aynı zamanda yenilikçi tutumuyla yurt içinde ve yurt dışında her geçen büyüyen ve gelişen bir firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

LEZZETİN SIRRI OLİN'DE

Edirne Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş. ISO tarafından yayınlanan “Türkiye’ nin 500 Büyük Kuruluşu” listesinde her yıl düzenli olarak yer almaktadır. Edirne Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ nin sahip olduğu ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesi, “Tüv Rheinland” belgelendirme kuruluşu tarafından 2007 yılında yenilenmiştir.

Daha Fazla Bilgi

SOFİDEL KAĞIT

Sofidel tarihi Emi Stefani ve Giuseppe Lazzareschi iradesiyle 60'ların ortalarında başladı. Bugün kağıt sektöründe üretim kapasitesi açısından Avrupa'da ikinci gruptur. Sofidel Kağıt ; Regina, Yumy ve Temis markalı ürünleri üretmektedir. Dentaş Kağıt'ın satın alınmasıyla 2004 yılında Türkiye pazarına da giren Grup, sürekli yenilikçi çalışmalar yürütmektedir.

Daha Fazla Bilgi

SİZİ SARAN TEMİZLİĞİN ADI

Beyaz Kağıt sektöründe başarılı bir şekilde rekabet edebilmek için,ileri teknoloji yatırımlarına ve kapasitesine arttırmaya yönelik çalışmaları ile istikrarlı bir şekilde çalışmaktadır. Beyaz Kağıt Kurumsal politikasına bağlı kalarak müşteri memmuniyeti, kaliteli üretim-satış ve insan kaynakları yatırımlarına devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

SAĞLIK İÇİN

Yarım asrı aşkın bir süredir sıkı çalışma ve azimle yeni yatırımlara hız veren KINIK, 2000'li yıllarda fabrika binasını ve makine parkını genişletmiştir. Kınık'ın dolum kapasitesi 2008 yılından itibaren saatte 135.000 şişeye ulaşmıştır.

Daha Fazla Bilgi

HER YUDUMDA AYNI KEYİF

1871 yılından bu yana, kahve üretimine bir sanat gibi yaklaşan Kurukahveci Mehmet Efendi; bu zanaatı beraberindeki ustalık, bilgi, tecrübe ve inceliklerle babadan oğula ustadan çırağa aktarmaya devam ediyor.

Daha Fazla Bilgi

AKAR AKAR AKAR

44 yıldır kalite ve hijyene özen göstererek, Türk damak tadına uygun olarak üretilen, Billur Tuz Türkiye'nin rafine tuz alanında en iyi ve en güvenilir markası olmasının gereklerini yerine getirmektedir.

Daha Fazla Bilgi

PRATİK ÇÖZÜMLER

150 yıllık uzmanlık geçmişi ve yeni icat - buluş ruhu Vileda ve Freudenberg Şirketler Grubunun temel dayanağıdır. Geçmişimizi, markamızı, iş ve eğitim olanaklarını öğrenmek için sizi keşfe çağırıyoruz

Daha Fazla Bilgi

Lezzetin en iyisi

1972 yılında merhum Hasan Gündüz tarafından şahıs firması adı altında Kırklareli Armağan Köyünde kuruldu. Gıda sanayine Beyaz Peynir üreticiliği ile adım atan Gündüz Peynircilik uzun yıllar şahıs firması olarak varlığını devam ettirdi. 1996 yılından itibaren ''GÜNDÜZLER MANDIRACILIK SUNİ YEM SANAYİ ve TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ'' adı ile ticari faaliyetlerine devam etmektedir. Bu hareketle birlikte firma için değişim süreci başlamış oldu. "Kaliteyi, doğallığı ve lezzeti bir arada bulabileceğiniz bir ürün" sloganı ile yola çıkan şirket ilk yıllarda 500 litre/gün olan süt işleme kapasitesini, bugünlerde 50,000 litre/gün'e çıkarmayı başarmıştır. Şirketimiz 2009 yılı itibariyle Kırklareli İstanbul yolu 3. km'de yeni fabrika inşaatına başlamış ve 2012 yılı içerisinde 400,000 litre/gün kapasiteli yeni fabrikasında üretime geçmeyi planlamaktadır. Yeni üretim tesisi ile ürün çeşitliliğinin arttırılması hedeflenmiştir. Fabrikamızda son teknolojiler kullanılarak yoğurt, ayran, beyaz peynir, kaşar peyniri, yöresel peynirler (dil, örgü, çerkez peyniri), mozarella, tereyağı, lor peyniri, krem peynir ve krema ALGÜNDÜZ kalitesi ile üretilecektir. ALGÜNDÜZ kalitesini ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile tescillemiştir. Şirket, bu belgelerin gerektirdiği sorumlulukların bilinciyle çalışmalarına daha titiz ve ciddiyetle devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

LEZZETİ GÜVENLE SAKLA

Sedat Tahir Ltd. Şti. 1984 yılından beri faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. Firmamız Ankara merkezli olup ASO 1.OSB Sincan adresinde 10.000 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.Ayrıca İstanbul ve İzmir Bölge müdürlüklerimizin yanı sıra Bursa, Kayseri,Samsun,Adana,Antalya ve Çanakkale’de temsilcilerimiz de vardır.

Daha Fazla Bilgi

LEZZETİN GÜVENLİ YOLU

Arifoğlu’nun ticari faaliyeti 1944 yılında, İstanbul’daki Tarihi Mısır Çarşısı’nda başlar ve yarım yüzyılı aşan süreçte şirketler grubuna dönüşür. Arifoğlu Grubu, 100’den fazla çalışanı ve yüzlerce çeşit ürünüyle; bugün, baharat ve şifalı bitkiler konusunda liderlik konumuna ulaşmıştır.

Daha Fazla Bilgi

LEZZETİN DİĞER ADI

Türkiye bakliyat sektörünün lider firmalarından Tat Bakliyat 1977 yılından bu yana başarılarla hizmet veriyor. Memişoğlu grubuna ait Tat, kuru bakliyat ve pirinç ürünleriyle sadece Türkiye'de değil 45 ülkenin mutfağında pişiyor.

Daha Fazla Bilgi

Pirinç bizim işimiz...

Sezon Pirinç A.Ş, gıda sektöründe faaliyet göstermek üzere 1950 yılında M. Kemal Erdoğan tarafından kurulmuştur. Yurt geneline yayılmış faaliyetlerine ilave olarak, 1983 yılından itibaren pirinç ithalatının serbest bırakılmasıyla hızla büyüyerek organize perakende piyasasında da Sezon markası ile söz sahibi olmuş ve uluslararası organize perakende firmalarının kendi markalarını da hazırlayarak tüketicilere sunmuştur. Sezon Pirinç A.Ş, Sezon markasının yanı sıra Dünya ve Simge markalarını ürün grubu içerisine dahil etmiştir. Sezon Pirinç A.Ş 2000 yılından beri Türkiye'de pirinç üretiminin merkezi sayılabilecek Edirne- İpsala’daki fabrikasında faaliyetlerini sürdürmektedir. 15 ton/saatlik kapasitesi ile Türkiye’nin en büyük çeltik işleme tesislerinden birine sahip olan Sezon Pirinç A.Ş 2008 yılında paketleme bölümünün de ilave edilmesiyle entegre bir üretim tesisi haline dönüşmüştür. Bu sayede pirinç, tarlada çeltikten paketlenmiş ürüne kadar hiç el değmeden otomatik olarak üretilerek tüketiciye sunulmaya başlanmıştır. Faaliyetlerinde müşteri memnuniyetini temel alan Sezon Pirinç sağlıklı ve kaliteli ürünleri uygun fiyatla, doğru zamanda sunabilmek için ürünlerin hijyenini en üst seviyede tutarak üretim yapmaktadır. Sürekli artan müşteri beklentilerine değişen ve zorlaşan rekabet ortamında daha iyi cevap verebilmek ve sektörde en iyi marka olmak hedefiyle çalışmalarını sürdüren Sezon Pirinç A.Ş üretimin her aşamasından tüketime kadar gıda güvenliği yönetimini benimsemiştir.

Daha Fazla Bilgi

EGE'NİN VERİMLİ TOPRAKLARINDAN

Sürekli yaptığı yatırımlarla üretim kapasitesini ve çeşitliliğini artırmaya devam eden KINIK KONSERVECİLİK, ISO 9001 ve HACCP belgeleri ile kalitesini onaylattığı üretiminin %70'ini ihraç etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

TOPRAĞIN BEREKETİ BUĞDAY,SOFRANIN BEREKETİ SÖKE

Un üretiminde ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarından biri olan Söke®, gıda sektöründe önemli bir yere sahiptir. Ürünlerimiz yıllardır mutfaklarda, fırınlarda ve unlu mamullerin kaliteyle üretilmek istendiği yerlerde kullanılmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

Önce Anne sütü, sonra KAY Süt

Türkiye'de süt deyince akla gelen marka olan 'ilk'lerin öncüsü Kay Süt, yarım yağlı uht sütü,ekonomik poşet sütü,uht keçi sütünü ve 125 ml’lik aromalı uht sütü ilk kez piyasaya sürerek tüketicilerin sağlığını herkesten çok düşündüğünü gösteriyor. Türkiye’de ilk kez Yarım Yağlı UHT sütün satışını başlatan Kay, küçüklerin olduğu kadar büyüklerin de sağlığını düşünerek, süt içmeye teşvik ediyor. İlk kez tetrapak poşet süt üretimi ile sokak sütünün azalmasına fayda sağladı.

Daha Fazla Bilgi

Arı Mama; Türkiye'nin ilk bebek maması ...

Sultanlar Ev ihtiyaç Maddeleri Pazarlama A.Ş. bünyesinde bir çok ticari ve sınai kuruluşları bulunduran Sultanlar Şirketler Grubu içerisinde yer almaktadır.

Daha Fazla Bilgi

YARIM ASIRLIK TECRÜBE

Firmamız müşterilerine daha kaliteli ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla en son üretim teknolojilerini kullanarak üretime devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

YURT KONSERVE

Firmamızın temelleri Bulgaristan’da konservecilik ile uğraşan kurucumuz Osman Kabasakal’ın 1950 yılında Vatan Konserve’yi kurması ile atılmıştır. Daha sonra 1974 yılında ” YURT KONSERVE ” markası ile kurulmuş olan ve M. Nafiz Ünsal, Faruk Kabasakal ve Hakan Kabasakal tarafından yönetilen firmamız, hazır yemek konserveciliğinde Türkiye’nin lideri olmayı hedeflemiştir.

Daha Fazla Bilgi

Nesiller boyu değişmeyen lezzet

1945 yılında Anthony Micaleff tarafından İzmir’de kurulan ve Türkiye’nin ilk markalı zeytinyağı olma özelliğine sahip Kristal Yağları, Türkiye'de Riviera zeytinyağını üreten ve zeytinyağını ambalajlanmış olarak piyasaya sunan ilk markadır. Aynı zamanda yurt dışına ambalajlı ve markalı zeytinyağı ihracatını gerçekleştiren ilk firmadır. Kristal Yağları, 25’in üzerinde ülkeye zeytinyağı ihracatı yapmaktadır. 1950'li yıllarda zeytinyağı, ağırlıklı olarak üretim bölgeleri olan Ege ve Marmara Bölgeleri'nde tüketilirken, Kristal Yağları, Anadolu’da Türk insanına zeytinyağını tanıtmada ve zeytinyağı tüketme alışkanlığını sağlamada öncülük eden firma olmuştur. 2007 yılında Arkas Holding'in ortaklığı ile yatırımlarını ve üretim kapasitesini artıran Kristal Yağları, gerek yurtiçi, gerek yurtdışında pazar payını arttırmaya yönelik çalışmalar gerçekleştirmektedir. Kristal Yağları, kalitesi ve tüketiciye verdiği güvenle nesillerdir talep görmektedir.

Daha Fazla Bilgi

Hayatınızda ona yer açın

Gürallar Grubu çatısı altında, 1994 yılında temelleri atılan ve Türkiye sofra camı üretiminde tekelci yaklaşımı kırarak sektörün gelişiminde önemli bir rol oynayan Gürallar ArtCraft, dünya markası olma hedefiyle 2014 yılı itibariyle kurumsal yenilenmeye gitmiş ve LAV markası ile yoluna devam etme kararı almıştır. Gürallar Grubu’nun yenilikçilik anlayışıyla geliştirilerek sofra camı sektörüne adım atan LAV, grubun 1948 yılına uzanan gücünü Gürallar ArtCraft markasının sektör deneyimiyle birleştirerek, şirketin gelecek hedefleri doğrultusunda, üretimden pazarlamaya kadar yenilikçi, dinamik ve teknolojiye değer veren bir çalışma anlayışı ile sektöre “deneyimli, modern ve genç” bir yaklaşımla hizmet sunmayı hedeflemektedir. Logosundan ambalaj tasarımına kadar her açıdan yepyeni bir marka olarak tasarlanan LAV, kadınlar başta olmak üzere tüm kullanıcılarının en samimi, en tarz arkadaşı olmayı hedeflemektedir. Adını cam şekillendirmenin en önemli enerjisi ateş ve camın hammaddesinin bir araya geldiği kızgın cam hamurundan alan LAV, aynı zamanda ateşin ve camın insan hayatındaki vazgeçilmez yerini de simgelemektedir. Üretimini Kütahya’da gerçekleştiren LAV, toplam 300 bin metrekare alan üzerinde kurulu 2 üretim tesisinde günde 2 milyon adede ulaşan üretimi ile dünya üreticileri arasında 6. sırada yer almaktadır. 2000 kişinin istihdam edildiği tesislerde, toplam 3500 kalem üretim gerçekleştirilirken, ürünler başta Fransa, İspanya ve İran olmak üzere, Brezilya’dan Çin ve Filipinler’e kadar dünyanın 130 ülkesine ihraç edilmektedir. Ayrıca, 2001 yılında kurulan Gürallar Teknopark bünyesinde cam üretimiyle ilgili yeni teknolojiler üzerinde çalışmalar yapılmakta; cam üretiminin yanı sıra üretim yapan makinelerin tasarım ve üretimi süreçleri de burada yürütülmektedir. Kendi teknolojisini sürekli geliştirme amacıyla çalışan birim, 2003 yılında devreye alınan ve ikinci fırına bağlı olan tüm cam şekillendirme makinelerinin mekanik ve elektrik-elektronik süreçlerinin yanı sıra üretimini de sürdürmektedir.

Daha Fazla Bilgi

ÇEVRE DOSTU

Çakmak ve kibrit alanlarında faaliyet gösteren ve uluslararası bir kuruluş olan şirketimiz lider markalarıyla altı ürün kategorisinde dünya çapında 14,000 çalışanı ile 15 ülkede üretim yapmaktadır. Bugün ürülerimiz 140 ülkede satılmaktadır. Türkiye çapında bayilerimizle kibrit,çakmak ve diğer yanıcı ürünlerimizin pazarlama ve satışını yapmaktayız.

Daha Fazla Bilgi

Enerji tasarrufu için

Firmamız GNG Dış Ticaret Ltd. Şti., 2004 yılında Samsung markalı pil grubu ithalatı ile faliyetine başlamış, zaman içerisinde kendi tescilli markaları olan TECHWILL ile ambalaj bantları, MAXIMA markası ile aydınlatma ürünleri ithalatına devam etmektedir. MAXIMA markası ile aydınlatma grubunda doğru kalite, fiyat endeksini tutturmuş, uzun yıllardır aynı kalitedeki ürünleri piyasaya sunmaktadır. Türkiyenin her vilayetindeki iş ortaklarımıza istedikleri kadar ürünü sevkedebilmekteyiz. Politikamız sektörde kalıcı firmalardan biri olmaktır, bize destek veren tüm iş ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Daha Fazla Bilgi

EVYAP

KOSKA

OFÇAY

FİLİZ MAKARNA

BARİLLA MAKARNA

MEYÖZ - AROMA

OLİN

SOFİDEL KAĞIT

BEYAZ KAĞIT - PEROS

KINIK

MEHMET EFENDİ

BİLLUR TUZ

VİLEDA

ALGÜNDÜZ

SEDAT TAHİR - COOK

ARİFOĞLU

TAT BAKLİYAT

SEZON

ÖZTADIN

SÖKE

KAY SÜT

SULTANLAR

TÜRKİLİ

YURT

KRİSTAL

LAV

SWEDISH MATCH

MAXIMA