Firmalar

YENİLİKLERİN MARKASI

Evyap'ın 1927 yılında Erzurum'da sabun üretimiyle başlayan öyküsü bugün sabundan duş jeline, şampuandan tıraş ürünlerine, cilt bakım kremlerinden kokulu kozmetiğe, bebek bezinden diş macununa kadar birçok kategoriyle 100’ü aşkın ülkede devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

1907'DEN BUGÜNE

En son teknolojiyle tüm üretim, makine ve donanımı yenilenen KOSKA, üretim kapasitesini ve ürün kalitesini daha da arttırarak helva, tahin, pekmez, reçel, lokum ve geleneksel Türk tatlıları üretiminin yanısıra, kurduğu tam teşekküllü ve modern laboratuarda gıda mühendislerinin yoğun emekleri sonucunda, tamamen doğal tatlandırıcılar kullanarak diabetik helva, lokum, badem ezmesi ve reçel üretimini gerçekleştirmeyi başarmıştır. Sağlık Bakanlığı’nın izni ile üretimine geçilen bu diabetik ürünlerle, KOSKA dünya ve Türk gıda sanayiinde bir ilk’e de imza atmıştır.

Daha Fazla Bilgi

İTALYA'NIN TERCİHİ

Makarnanın anavatanı İtalya’nın ve Dünya’nın 1 numaralı makarnası BARİLLA. Özel yetiştirilen Svevo cinsi durum buğdayı, yüksek teknoloji ile her zaman lezzetli ve tane tane...

Daha Fazla Bilgi

VAZGEÇİLMEZ LEZZETİNİZ

Filiz Makarna Şevkat dolu maharetli ellerin 35 yıldır hizmetindeyiz. Makarnanın iyisinden anlayan hanımlar çok iyi bilir; en lezzetli makarna Filiz’dir. Filiz 35 yıldır Türkiye’nin en kaliteli durum buğdayından yüksek teknoloji ile üretilir. Kesinlikle hamurlaşmaz, birbirine yapışmaz, her yapıldığında en mükemmel sonucu verir.

Daha Fazla Bilgi

HER KEYFİN ÇAYI

Günümüzde değişen piyasa koşullarına göre Ofçaysan tüketicinin demlik ve poşet çaylara olan ilgisini göz önünde bulunarak tamamen hijyenik koşullarda modern teknolojiyle Türkiye’de ilk kez sağlıklı iplik poşet çayları üreterek yenilenmesini sürdürmekte, bu alanda da öncü ve lider kuruluş olma işlevini yerine getirmektedir.

Daha Fazla Bilgi

MEYVEDE SON SÖZ

Aroma, kurulduğu günden bu yana birçok yeniliğe imza atarak meyve suyu pazarının gelişimine önemli katkılarda bulunmuştur. Aroma, geçmişten günümüze değişmeyen kalite politikası, sağlıklı, güvenli ve lezzetli ürünleri, geleneksel aynı zamanda yenilikçi tutumuyla yurt içinde ve yurt dışında her geçen büyüyen ve gelişen bir firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

SOFİDEL KAĞIT

Sofidel tarihi Emi Stefani ve Giuseppe Lazzareschi iradesiyle 60'ların ortalarında başladı. Bugün kağıt sektöründe üretim kapasitesi açısından Avrupa'da ikinci gruptur.

Sofidel Kağıt ; Regina, Yumy ve Temis markalı ürünleri üretmektedir.

Dentaş Kağıt'ın satın alınmasıyla 2004 yılında Türkiye pazarına da giren Grup, sürekli yenilikçi çalışmalar yürütmektedir.

Daha Fazla Bilgi

AKAR AKAR AKAR

44 yıldır kalite ve hijyene özen göstererek, Türk damak tadına uygun olarak üretilen, Billur Tuz Türkiye'nin rafine tuz alanında en iyi ve en güvenilir markası olmasının gereklerini yerine getirmektedir.

Daha Fazla Bilgi

PRATİK ÇÖZÜMLER

150 yıllık uzmanlık geçmişi ve yeni icat - buluş ruhu Vileda ve Freudenberg Şirketler Grubunun temel dayanağıdır. Geçmişimizi, markamızı, iş ve eğitim olanaklarını öğrenmek için sizi keşfe çağırıyoruz

Daha Fazla Bilgi

SAĞLIK İÇİN

Yarım asrı aşkın bir süredir sıkı çalışma ve azimle yeni yatırımlara hız veren KINIK, 2000'li yıllarda fabrika binasını ve makine parkını genişletmiştir. Kınık'ın dolum kapasitesi 2008 yılından itibaren saatte 135.000 şişeye ulaşmıştır.

Daha Fazla Bilgi

EGE'NİN VERİMLİ TOPRAKLARINDAN

Sürekli yaptığı yatırımlarla üretim kapasitesini ve çeşitliliğini artırmaya devam eden KINIK KONSERVECİLİK, ISO 9001 ve HACCP belgeleri ile kalitesini onaylattığı üretiminin %70'ini ihraç etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

LEZZETİN SIRRI OLİN'DE

Edirne Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş. ISO tarafından yayınlanan “Türkiye’ nin 500 Büyük Kuruluşu” listesinde her yıl düzenli olarak yer almaktadır. Edirne Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ nin sahip olduğu ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesi, “Tüv Rheinland” belgelendirme kuruluşu tarafından 2007 yılında yenilenmiştir.

Daha Fazla Bilgi

LEZZETİN GÜVENLİ YOLU

Arifoğlu’nun ticari faaliyeti 1944 yılında, İstanbul’daki Tarihi Mısır Çarşısı’nda başlar ve yarım yüzyılı aşan süreçte şirketler grubuna dönüşür. Arifoğlu Grubu, 100’den fazla çalışanı ve yüzlerce çeşit ürünüyle; bugün, baharat ve şifalı bitkiler konusunda liderlik konumuna ulaşmıştır.

Daha Fazla Bilgi

LEZZETİN DİĞER ADI

Türkiye bakliyat sektörünün lider firmalarından Tat Bakliyat 1977 yılından bu yana başarılarla hizmet veriyor. Memişoğlu grubuna ait Tat, kuru bakliyat ve pirinç ürünleriyle sadece Türkiye'de değil 45 ülkenin mutfağında pişiyor.

Daha Fazla Bilgi

HER YUDUMDA AYNI KEYİF

1871 yılından bu yana, kahve üretimine bir sanat gibi yaklaşan Kurukahveci Mehmet Efendi; bu zanaatı beraberindeki ustalık, bilgi, tecrübe ve inceliklerle babadan oğula ustadan çırağa aktarmaya devam ediyor.

Daha Fazla Bilgi

LEZZETİ GÜVENLE SAKLA

Sedat Tahir Ltd. Şti. 1984 yılından beri faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. Firmamız Ankara merkezli olup ASO 1.OSB Sincan adresinde 10.000 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.Ayrıca İstanbul ve İzmir Bölge müdürlüklerimizin yanı sıra Bursa, Kayseri,Samsun,Adana,Antalya ve Çanakkale’de temsilcilerimiz de vardır.

Daha Fazla Bilgi

SİZİ SARAN TEMİZLİĞİN ADI

Beyaz Kağıt sektöründe başarılı bir şekilde rekabet edebilmek için,ileri teknoloji yatırımlarına ve kapasitesine arttırmaya yönelik çalışmaları ile istikrarlı bir şekilde çalışmaktadır. Beyaz Kağıt Kurumsal politikasına bağlı kalarak müşteri memmuniyeti, kaliteli üretim-satış ve insan kaynakları yatırımlarına devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

TOPRAĞIN BEREKETİ BUĞDAY,SOFRANIN BEREKETİ SÖKE

Un üretiminde ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarından biri olan Söke®, gıda sektöründe önemli bir yere sahiptir. Ürünlerimiz yıllardır mutfaklarda, fırınlarda ve unlu mamullerin kaliteyle üretilmek istendiği yerlerde kullanılmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

YARIM ASIRLIK TECRÜBE

Firmamız müşterilerine daha kaliteli ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla en son üretim teknolojilerini kullanarak üretime devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

ÇEVRE DOSTU

Çakmak ve kibrit alanlarında faaliyet gösteren ve  uluslararası bir kuruluş olan şirketimiz lider markalarıyla altı ürün kategorisinde dünya çapında 14,000 çalışanı ile 15 ülkede üretim yapmaktadır. Bugün ürülerimiz 140 ülkede satılmaktadır. Türkiye çapında bayilerimizle kibrit,çakmak ve diğer yanıcı ürünlerimizin pazarlama ve satışını yapmaktayız.

Daha Fazla Bilgi

PEYNİR PEY-MA'SIZ OLMAZ!

Chr. Hansen'in global vizyon ve tecrübesini Türkiye'ye taşıyan Peyma-Hansen , Türk Gıda Sektöründe uzun yıllardır sunduğu kaliteli hizmet ve ürün anlayışını , sektör lideri olmanın verdiği sorumlulukla daha ileriye taşımayı amaçlıyor.

Daha Fazla Bilgi

İPEK VE YUMUŞAK DOKUNUŞU

1971 yılında kurulan İpek İdrofil Pamuk A.Ş. Türkiye’deki en büyük hidrofil pamuk üreticisidir. İpek ürünlerinin tamamı Türk,Avrupa ve British Farmakopelerine uygun ya da müşteriden gelen talep doğrultusunda , istenilen standartlarda üretilmektedir.

Daha Fazla Bilgi

1970'TEN BERİ VAZGEÇİLMEZ LEZZET

Günümüze kadar müşteri memnuniyeti ve sürekli gelişimi hedef alan Ege Kadayıf çalışma azmi, özverisi ve uzman kadrosuyla bugün iç piyasada pek çok hipermarkete, irili ufaklı tesislere, marketlere, yemekhanelere satış yaparak Türkiye’nin tüm noktalarına ürünlerini ulaştırmaktadır. Kendi sınırları dışında ise kadayıf ve diğer geleneksel lezzetleri başta Avrupa Birliği ülkeleri olmak üzere Rusya, Orta Doğu ve Amerika kıtasına tanıtmayı ve mutfaklarında yer edinmeyi başarmıştır.

Daha Fazla Bilgi

SULTANLAR

Sultanlar Ev ihtiyaç Maddeleri Pazarlama A.Ş. bünyesinde bir çok ticari ve sınai kuruluşları bulunduran Sultanlar Şirketler Grubu içerisinde yer almaktadır.

Grubumuz, Türk ve Dünya Tüketicisine Temizlik, Kozmetik, Gıda mevzularında kaliteli mallar üretmek ve satmak için kurulmuş şirketlerden oluşmaktadır.

Sultanlar Şirketler Grubu olarak misyonumuz; insana değer vermek ve onun en temel ihtiyaçları olan gıda ve temizlik ürünlerini en uygun şartlarda sunmak. Önce insan ilkesiyle tüm müşterilerimizin istek ve beklentilerinin tüm çalışanlarımız ve tedarikçilerimizin etkin katılımıyla sürekli olarak, en düşük maliyetle ve istenilen kalitede, karşılamaktır.

Daha Fazla Bilgi

LEZZET DÜŞKÜNLERİNE TÜRK MUTFAĞININ GELENEKSEL TADI

Zey-Tur-San, kazandığı güveni sürdürebilmek, herşeyin en iyisini, en kalitelisini sunabilmek için, araştırma ve geliştirme çalışmalarını büyük bir titizlikle devam ettirmektedir.

Daha Fazla Bilgi

YILLARIN KALİTESİ VE GÜVENİYLE

Türkiye’de sektöründeki önde gelen kuruluşlardan biri olan SARAY BİSKÜVİ, tesislerinin büyüklüğü ve teknolojisi ile dünya bisküvi ve çikolata üreticileri arasında yer almaktadır.

Daha Fazla Bilgi
Erdem Saroz

Erdem Saroz Kaşarları Kaliteli Ürünleri İle Hizmetinizde...

Asıl işi 1968 yılından beri GIDA TOPTANCILIĞI ve GIDA ÜRETİMİ olan firmamız, kendi markamız olan ERDEM SAROZ süt ve süt ürünleri tüketicilerimizin beğenisine kazanmaya gayret etmektedir.

Daha Fazla Bilgi
Esemmat

YERLİ VE ETKİLİ

Ev haşere ürünlerinde en fazla ürün çeşidine sahip %100 Türk sermayeli tek marka.

Daha Fazla Bilgi
Al Gündüz

LEZZETİN EN İYİSİ

Kaliteyi, doğallığı ve lezzeti bir arada bulabileceğiniz bir ürün" sloganı ile yola çıkan şirket ilk yıllarda 500 litre/gün olan süt işleme kapasitesini, bugünlerde 50,000 litre/gün'e çıkarmayı başarmıştır. Şirketimiz 2009 yılı itibariyle Kırklareli İstanbul yolu 3. km'de yeni fabrika inşaatına başlamış ve 2012 yılı içerisinde 400,000 litre/gün kapasiteli yeni fabrikasında üretime geçmeyi planlamaktadır.

Daha Fazla Bilgi
Sitil

SEKTÖRÜNDE LİDER MARKA

1987 yılında kurulan EMPA KİMYA, markası Sitil ile, bugün, sektöründe lider firmadır. Kuruluşundan bu yana, her geçen yıl üretim teknolojini geliştiren maliyet avantajı sağlayacak yatırımları, özkaynakları ile yapan EMPA KİMYA, sektörün dinamiklerini oluşturan ve yönlendiren firma konumundadır. EMPA KİMYA, hiç ara vermediği ar/ge faaliyetleri ile birçok ürünü ilk kez üreterek, sektöründe takip edilen, yenilikçi bir firma kimliği kazanmıştır.

Daha Fazla Bilgi
Maxima Ampul

ENERJİ TASARRUFLU AMPÜLLER

Firmamız 2006 yılından itibaren enerji tasarruflu ampül ithalatına başlamış, sektörde söz sahibi firmalardan olmuştur. Her geçen gün piyasa payını arttırmaya devam eden MAXIMA markalı enerji tasarruflu ampüllerimiz, gerçek yaşam saati, gerçek Vat ve gerçek Lumen şeklinde imal ettirilmektedir.

Daha Fazla Bilgi
Kay Süt

ÖNCE ANNE SÜTÜ, SONRA KAY SÜT

Taahhüt ettiğimiz kaliteyi ve gıda güvenliğini sağlamak ve devamlılığını müşteri adına yönetim altına almak için TS-EN-ISO-9001 ve TS-EN-ISO 22000 standartlarının ruhuna ve temel prensiplerine dayalı bir "KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ" ve GIDA GÜVENLİĞİ YÖNETİM SİSTEMİ" kurduk. Halkımıza faydalı daha çok yeni ürünler üretmek için AR-GE çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi
DARDANEL

TÜRKİYE'NİN BALIK UZMANI

Sirketimiz yöreden sebze – meyve ve su ürünlerini yurtdısından ton balıgının büyük kısmını temin ederek yüksek katma degerli ürünler üretmektedir. Sirketimiz gerek istihdam gerek döviz girdisi yönü ile yöre ve ülke ekonomisine katkı saglamaktadır.

Daha Fazla Bilgi
FİSKOBİRLİK

FINDIK KALBİNİZİN DOSTUDUR

1938'den bugüne Fındık üreticisi olan firmamız, Fındık'ta bir dünya markası kabul edilmektedir.

Daha Fazla Bilgi
KRİSTAL

TÜRKİYE'NİN İLK ZEYTİNYAĞI MARKASI

"Kristal:Yılların Geleneği Yıllar önce, 1938' de Akdeniz' in eşsiz kenti İzmir' de başlayan teşebbüsümüzün önemli bir özelliği vardı: Türkiye' nin ilk Riviera zeytinyağı üreticisi olmak... Tüketicimize kaliteli ve sağlıklı bir ürünü ilk kez ambalajlanmış olarak biz sunmuş, yine ilk ambalajlı zeytinyağı ihracatını da biz gerçekleştirmiştik. Kristal markası ile doğan bu ayrıcalığı ve haklı gururu, Ticaret ve Sanayi Kontuvarı Türk A.Ş. olarak bugün de taşıyoruz. ""Kaliteli ürün"" prensibini taşıyan deneyimli kadromuz, zeytinyağının tüketim alışkanlığının yayılmasında büyük pay sahiptir. Yıllardır süre gelen ve bir kaç nesildir güvenle kullanılan Kristal ürünlerinin oluşturduğu köklü bir gelenektir bu."

Daha Fazla Bilgi
ARI GRİSSİNİ - KURABİYE

BİSKÜVİ,GRİSSİNİ VE KURABİYE'DE 50 YILLIK TECRÜBE

Türkiye nin ilk bisküvi fabrikalarından olan ARI BİSKÜVİ fabrikası, Cemil AKAR tarafından 1950 li yıllarda kurulmuştur. Cemil Akar , Ülkemizin öncü sanayicilerindendir. ARI Bisküvi , çikolata , gofret , grissini çeşitleri o dönemin en beğenilen ürünleri olmuştur.

Daha Fazla Bilgi
CİCİ

LEZZETİN EN "CİCİ" HALİ

Cici markasının güçlü temelleri, 1927 yılında Eskişehir’in Sivrihisar ilçesinde, şekerciliğin bütünüyle el işçiliğine dayandığı dönemde atılmıştır. Ustalıkla, emekle ve yenilikleri izleyerek küçük bir imalathaneden bugünkü yeni nesil otomatik sistemlerle donatılmış tesislere sahip olan Cici markası; çikolata, şeker, bar, kek, jelly şeker grubu ürün yelpazesine sahiptir.

Daha Fazla Bilgi
SÖNMEZ ZEYTİNCİLİK

Zeytinin Tadına Farkımızla Varın…

Sönmez Gıda olarak Gıda ve Dağıtım sektöründe yılların verdiği birikimi ile siz değerli müşterilerimize ilkeli ve sorunsuz hizmet anlayışımızı perçinleyip, kusursuz hizmete devam etmekteyiz. Sektörünün öncü firmalarından olan Sönmez Gıda'nın deneyimli ve eğitimli personeli sayesinde işleriniz daha hızlı ve sorunsuz olarak çözümlenecektir.

Daha Fazla Bilgi

EVYAP

KOSKA - MERTER HELVA

BARİLLA MAKARNA

FİLİZ MAKARNA

OFÇAY

MEYÖZ - AROMA

SOFIDEL KAĞIT

BİLLUR TUZ

VİLEDA

KINIK

ÖZTADIN

OLİN

ARİFOĞLU

TAT BAKLİYAT

MEHMET EFENDİ

SEDAT TAHİR - COOK

BEYAZ KAĞIT - PEROS

SÖKE

TÜRKİLİ

SWEDISH MATCH

PEYMA-CHR.HANSEN'S PEYNİR MAYASI

İPEK İDROFİL PAMUK

EGE - TÜRKEGE

SULTANLAR

İDA HASTA BEZİ

BERRAK TURŞULARI

ELDENELE

ERDEM SAROZ KAŞAR

ESEM MAT

ALGÜNDÜZ

SİTİL

MAXIMA

KAY SÜT

DARDANEL

FİSKOBİRLİK

KRİSTAL

ARI GRİSSİNİ - KURABİYE

CİCİ

SÖNMEZ ZEYTİNCİLİK