Firmalar

YENİLİKLERİN MARKASI

Evyap'ın 1927 yılında Erzurum'da sabun üretimiyle başlayan öyküsü bugün sabundan duş jeline, şampuandan tıraş ürünlerine, cilt bakım kremlerinden kokulu kozmetiğe, bebek bezinden diş macununa kadar birçok kategoriyle 100’ü aşkın ülkede devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

1907'DEN BUGÜNE

En son teknolojiyle tüm üretim, makine ve donanımı yenilenen KOSKA, üretim kapasitesini ve ürün kalitesini daha da arttırarak helva, tahin, pekmez, reçel, lokum ve geleneksel Türk tatlıları üretiminin yanısıra, kurduğu tam teşekküllü ve modern laboratuarda gıda mühendislerinin yoğun emekleri sonucunda, tamamen doğal tatlandırıcılar kullanarak diabetik helva, lokum, badem ezmesi ve reçel üretimini gerçekleştirmeyi başarmıştır. Sağlık Bakanlığı’nın izni ile üretimine geçilen bu diabetik ürünlerle, KOSKA dünya ve Türk gıda sanayiinde bir ilk’e de imza atmıştır.

Daha Fazla Bilgi

İTALYA'NIN TERCİHİ

Makarnanın anavatanı İtalya’nın ve Dünya’nın 1 numaralı makarnası BARİLLA. Özel yetiştirilen Svevo cinsi durum buğdayı, yüksek teknoloji ile her zaman lezzetli ve tane tane...

Daha Fazla Bilgi

VAZGEÇİLMEZ LEZZETİNİZ

Filiz Makarna Şevkat dolu maharetli ellerin 35 yıldır hizmetindeyiz. Makarnanın iyisinden anlayan hanımlar çok iyi bilir; en lezzetli makarna Filiz’dir. Filiz 35 yıldır Türkiye’nin en kaliteli durum buğdayından yüksek teknoloji ile üretilir. Kesinlikle hamurlaşmaz, birbirine yapışmaz, her yapıldığında en mükemmel sonucu verir.

Daha Fazla Bilgi

HER KEYFİN ÇAYI

Günümüzde değişen piyasa koşullarına göre Ofçaysan tüketicinin demlik ve poşet çaylara olan ilgisini göz önünde bulunarak tamamen hijyenik koşullarda modern teknolojiyle Türkiye’de ilk kez sağlıklı iplik poşet çayları üreterek yenilenmesini sürdürmekte, bu alanda da öncü ve lider kuruluş olma işlevini yerine getirmektedir.

Daha Fazla Bilgi

MEYVEDE SON SÖZ

Aroma, kurulduğu günden bu yana birçok yeniliğe imza atarak meyve suyu pazarının gelişimine önemli katkılarda bulunmuştur. Aroma, geçmişten günümüze değişmeyen kalite politikası, sağlıklı, güvenli ve lezzetli ürünleri, geleneksel aynı zamanda yenilikçi tutumuyla yurt içinde ve yurt dışında her geçen büyüyen ve gelişen bir firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

SOFİDEL KAĞIT

Sofidel tarihi Emi Stefani ve Giuseppe Lazzareschi iradesiyle 60'ların ortalarında başladı. Bugün kağıt sektöründe üretim kapasitesi açısından Avrupa'da ikinci gruptur. Sofidel Kağıt ; Regina, Yumy ve Temis markalı ürünleri üretmektedir. Dentaş Kağıt'ın satın alınmasıyla 2004 yılında Türkiye pazarına da giren Grup, sürekli yenilikçi çalışmalar yürütmektedir.

Daha Fazla Bilgi

AKAR AKAR AKAR

44 yıldır kalite ve hijyene özen göstererek, Türk damak tadına uygun olarak üretilen, Billur Tuz Türkiye'nin rafine tuz alanında en iyi ve en güvenilir markası olmasının gereklerini yerine getirmektedir.

Daha Fazla Bilgi

PRATİK ÇÖZÜMLER

150 yıllık uzmanlık geçmişi ve yeni icat - buluş ruhu Vileda ve Freudenberg Şirketler Grubunun temel dayanağıdır. Geçmişimizi, markamızı, iş ve eğitim olanaklarını öğrenmek için sizi keşfe çağırıyoruz

Daha Fazla Bilgi

SAĞLIK İÇİN

Yarım asrı aşkın bir süredir sıkı çalışma ve azimle yeni yatırımlara hız veren KINIK, 2000'li yıllarda fabrika binasını ve makine parkını genişletmiştir. Kınık'ın dolum kapasitesi 2008 yılından itibaren saatte 135.000 şişeye ulaşmıştır.

Daha Fazla Bilgi

EGE'NİN VERİMLİ TOPRAKLARINDAN

Sürekli yaptığı yatırımlarla üretim kapasitesini ve çeşitliliğini artırmaya devam eden KINIK KONSERVECİLİK, ISO 9001 ve HACCP belgeleri ile kalitesini onaylattığı üretiminin %70'ini ihraç etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

LEZZETİN SIRRI OLİN'DE

Edirne Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş. ISO tarafından yayınlanan “Türkiye’ nin 500 Büyük Kuruluşu” listesinde her yıl düzenli olarak yer almaktadır. Edirne Yağ Sanayi ve Ticaret A.Ş.’ nin sahip olduğu ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi belgesi, “Tüv Rheinland” belgelendirme kuruluşu tarafından 2007 yılında yenilenmiştir.

Daha Fazla Bilgi

LEZZETİN GÜVENLİ YOLU

Arifoğlu’nun ticari faaliyeti 1944 yılında, İstanbul’daki Tarihi Mısır Çarşısı’nda başlar ve yarım yüzyılı aşan süreçte şirketler grubuna dönüşür. Arifoğlu Grubu, 100’den fazla çalışanı ve yüzlerce çeşit ürünüyle; bugün, baharat ve şifalı bitkiler konusunda liderlik konumuna ulaşmıştır.

Daha Fazla Bilgi

LEZZETİN DİĞER ADI

Türkiye bakliyat sektörünün lider firmalarından Tat Bakliyat 1977 yılından bu yana başarılarla hizmet veriyor. Memişoğlu grubuna ait Tat, kuru bakliyat ve pirinç ürünleriyle sadece Türkiye'de değil 45 ülkenin mutfağında pişiyor.

Daha Fazla Bilgi

HER YUDUMDA AYNI KEYİF

1871 yılından bu yana, kahve üretimine bir sanat gibi yaklaşan Kurukahveci Mehmet Efendi; bu zanaatı beraberindeki ustalık, bilgi, tecrübe ve inceliklerle babadan oğula ustadan çırağa aktarmaya devam ediyor.

Daha Fazla Bilgi

LEZZETİ GÜVENLE SAKLA

Sedat Tahir Ltd. Şti. 1984 yılından beri faaliyetlerini aralıksız sürdürmektedir. Firmamız Ankara merkezli olup ASO 1.OSB Sincan adresinde 10.000 m2 kapalı alanda faaliyetlerini sürdürmektedir.Ayrıca İstanbul ve İzmir Bölge müdürlüklerimizin yanı sıra Bursa, Kayseri,Samsun,Adana,Antalya ve Çanakkale’de temsilcilerimiz de vardır.

Daha Fazla Bilgi

SİZİ SARAN TEMİZLİĞİN ADI

Beyaz Kağıt sektöründe başarılı bir şekilde rekabet edebilmek için,ileri teknoloji yatırımlarına ve kapasitesine arttırmaya yönelik çalışmaları ile istikrarlı bir şekilde çalışmaktadır. Beyaz Kağıt Kurumsal politikasına bağlı kalarak müşteri memmuniyeti, kaliteli üretim-satış ve insan kaynakları yatırımlarına devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

TOPRAĞIN BEREKETİ BUĞDAY,SOFRANIN BEREKETİ SÖKE

Un üretiminde ülkemizin önde gelen sanayi kuruluşlarından biri olan Söke®, gıda sektöründe önemli bir yere sahiptir. Ürünlerimiz yıllardır mutfaklarda, fırınlarda ve unlu mamullerin kaliteyle üretilmek istendiği yerlerde kullanılmaktadır.

Daha Fazla Bilgi

YARIM ASIRLIK TECRÜBE

Firmamız müşterilerine daha kaliteli ve daha iyi hizmet verebilmek amacıyla en son üretim teknolojilerini kullanarak üretime devam etmektedir.

Daha Fazla Bilgi

ÇEVRE DOSTU

Çakmak ve kibrit alanlarında faaliyet gösteren ve uluslararası bir kuruluş olan şirketimiz lider markalarıyla altı ürün kategorisinde dünya çapında 14,000 çalışanı ile 15 ülkede üretim yapmaktadır. Bugün ürülerimiz 140 ülkede satılmaktadır. Türkiye çapında bayilerimizle kibrit,çakmak ve diğer yanıcı ürünlerimizin pazarlama ve satışını yapmaktayız.

Daha Fazla Bilgi

EVYAP

KOSKA

BARİLLA MAKARNA

FİLİZ MAKARNA

OFÇAY

MEYÖZ - AROMA

SOFİDEL KAĞIT

BİLLUR TUZ

VİLEAD

KINIK

ÖZTADIN

OLİN

ARİFOĞLU

TAT BAKLİYAT

MEHMET EFENDİ

SEDAT TAHİR - COOK

BEYAZ KAĞIT - PEROS

SÖKE

TÜRKİLİ

SWEDISH MATCH